Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu

Idź do spisu treści

Menu główne

Grupa ROSA

działalność > ROSA

Anita Brzozowska - Lider Self-Adwokatów

„ Chcę uczęszczać na zajęcia selfadwokatury i je prowadzić dlatego, żeby więcej dowiadywać się o prawach osób niepełnosprawnych, jak im i sobie pomagać. Chce nadal być liderem grupy, bo sprawia mi to przyjemność i satysfakcję, że mogę pomóc swoim kolegom i koleżankom nie tylko z WTZ ale też poza nim.”Magdalena Piestrzeniewicz - Z-ca Lidera Self-Adwokatów

„Chcę się nauczyć jak się pracuje z grupą, jaką formą zrobić żeby zrozumieli temat. Te zajęcia dają mi dużo informacji na dany temat, dzięki spotkaniom wiem jak się pracuje z grupą.”Piotr Sobczak - Sekretarz

„Chciałbym pomagać innym niepełnosprawnym, dlatego należę do grupy Self-Adwokatów. Chcę się z nimi dzielić swoją wiedzą na temat praw i obowiązków osób niepełnosprawnych”


Alicja Wawrzyńczak

„Dzięki zajęciom więcej wiem, jak się prezentować. Lubię w nich uczestniczyć i chciałabym więcej nauczyć się o ochronie zdrowia i wiedzieć jak załatwiać urzędowe sprawy”.


Katarzyna Flisiak

„Uczęszczam do grupy Self-Adwokatów ponieważ chce się dowiedzieć wiecej na temat praw osób niepełnosprawnych. Uważam, że selfadwokatura jest potrzebna do zdobywania wiedzy. Jest miła atmosfera i bardzo dużo można się na spotkaniach nauczyć”.Piotr Flisiak

„Dzięki zajęciom lepiej mówię na forum, lubię brać udział w zajęciach”


Sebastian Grzelak
„Zajęcia dużo mi dają, uczę się dużo na temat praw człowieka i lubię brać udział w zajęciach”

Marcin Piotrowicz
„Uczę się więcej o prawach i o wystąpieniach”

Jakub Płóciennik

„Dzięki spotkaniom mogę się wiele nauczyć, dowiedzieć się jakie są prawa osób niepełnosprawnych. Mogę pomóc, wysłuchać i doradzić osobom niepełnosprawnym”.


Dominik Szypulski

„ Bardzo podobają mi się zajęcia bo można się dzięki nim wiele nauczyć np. angielskiego. Jest miła atmosfera, uczymy się współpracy, jak pomagać sobie”.


Bogdan Szymaniak

„ Bardzo lubię chodzić na spotkania Self-Adwokatów, bo można się na nich dużo nauczyć o prawach osób niepełnosprawnych, jak poprawnie się wypowiadać.”


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego